Litofani chatelaine klocka dosa

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

800 SEK

LITOFANI, CHATELAINE, hårarbete, RINGKLOCKA, KLOCKSTÄLL, DOSA i pärlemor och metall, MINIATYR, glas och metall, 1800-tal, litofanins mått 16,5x14 cm

Smärre skador

132685

2012-05-04