Skål persisk

Skål persisk
Skål persisk
Skål persisk
Skål persisk
Skål persisk
Skål persisk

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅL, Persien, 1200/1300-tal, grönglaserat lergods, diameter 25 cm

Skador

132710

2012-05-05