Flöjtspelande man oljemålning

Flöjtspelande man oljemålning
Flöjtspelande man oljemålning
Flöjtspelande man oljemålning
Flöjtspelande man oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, flöjtspelare, monogramsignerad DFO, olja på duk, 72x35 cm

132724

2012-05-07