Wilhelm Holm oljemålning

Wilhelm Holm oljemålning
Wilhelm Holm oljemålning
Wilhelm Holm oljemålning
Wilhelm Holm oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HOLM, Wilhelm Lorens (1810-1877):Landskap med soldater, signerad och daterad Wilh.Holm 1858, olja på duk, 41,5x53 cm

132726

2012-05-05