Derriere le Miroir no 121-122

Derriere le Miroir no 121-122
Derriere le Miroir no 121-122

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DERRIERE LE MIROIR, No 121-122. Paris (Maeght ed.) 1960, 1 original färglitografi av Chagall (omslaget), 1 svartvit originallitografi av Fiedler, 7 litografier efter Bazaine, Braque, Calder, Leger, Miro, Tal-Coat

skador

132749

2012-05-05