XXe Siècle no 2
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
XXe SIÈCLE. Nouvelle série. No 2 (dubbelnr) Paris 1952 , originalfärglitografier av Fernand Leger, Charles Lapicque, and Alberto Magnelli, samt etsning av Jacques Villon
omslag med hål, veck
132787
2012-05-05