XXe Siècle no 2

XXe Siècle no 2
XXe Siècle no 2

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

XXe SIÈCLE. Nouvelle série. No 2 (dubbelnr) Paris 1952 , originalfärglitografier av Fernand Leger, Charles Lapicque, and Alberto Magnelli, samt etsning av Jacques Villon

omslag med hål, veck

132787

2012-05-05