Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VASSILY, Levi (1878-1954): Vid skrivbordet, olja på pannå, 33x40 cm, oramad
PROVENIENS: Gåva från konstnärens dotter Nathalie Levi till nuvarande ägare
Smärre ytskador
132788
2012-05-05
Gör en kostnadsfri värdering här