Levi Vassily oljemålning

Levi Vassily oljemålning
Levi Vassily oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VASSILY, Levi (1878-1954): Vid skrivbordet, olja på pannå, 33x40 cm, oramad
PROVENIENS: Gåva från konstnärens dotter Nathalie Levi till nuvarande ägare

Smärre ytskador

132788

2012-05-05