Fat Italien

Fat Italien
Fat Italien
Fat Italien
Fat Italien

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

FAT, Italien 1900-talets början, bemålad keramik, diameter 46 cm

Smärre nagg

132826

2012-05-05