Benno Artz oljemålning

Benno Artz oljemålning
Benno Artz oljemålning
Benno Artz oljemålning
Benno Artz oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ARZT, Benno (född 1941): "Romantic dream", signerad och daterad 2010, olja på duk, 100x100 cm

132832

2012-05-05