Dockskåpsmöbler Waltershausen

Dockskåpsmöbler Waltershausen
Dockskåpsmöbler Waltershausen

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WALTERSHAUSEN DOCKSKÅPSMÖBLER, omkring 1900, 9 delar, 4 stolar, 2 bord, soffa, byrå, spegel med konsolbord

Diverse skador och lagningar

132836

2012-05-12