XXe siècle no 40-41

XXe siècle no 40-41
XXe siècle no 40-41

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

XXe SIÈCLE. Nouvelle série. No 40 och 41- U.S. Art 1 och 2, 1973, innehållande originallitografier av Marini, Friedlaender, Motherwell, Jasper Johns, Hartung och Robert Indiana

omslag med kantslitage

132841

2012-05-06