Beck&Ljung multipel

Beck&Ljung multipel
Beck&Ljung multipel

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BECK & LJUNG, (Holger Bäckström och Bo Ljungberg): Objekt, signerad och daterad 1970, 26,5x25,5 cm

132845

2012-05-06