Objekt i plast

Objekt i plast
Objekt i plast

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Objekt/pussel, plast, signerad a tergo Nicke 68, mått 20x20 cm
Proveniens: Galleri Aronowitsch

Skador

132849

2012-05-06