Klubbat för:
1 100 SEK
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Objekt/pussel, plast, signerad a tergo Nicke 68, mått 20x20 cm
Proveniens: Galleri Aronowitsch
Skador
132849
2012-05-06