Flaskskepp Göran Forss

Flaskskepp Göran Forss
Flaskskepp Göran Forss

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FLASKSKEPP, Sandkilen "Tyra", byggd 1907, korken signerad och daterad GF (Göran Forss, f. 1935), 1999, flaskans längd 17 cm

132866

2012-05-13