Olle Ohlsson blyerts

Olle Ohlsson blyerts
Olle Ohlsson blyerts

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

OHLSSON, Olle (född 1928): Figurer, signerad och daterad Olle Ohlsson 20.8.2000, blyerts, 28x21 cm

132943

2012-05-06