Miniatyrbordsur väggur

Miniatyrbordsur väggur
Miniatyrbordsur väggur

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MINIATYRBORDSUR, porslin, VÄGGUR, Louis XVI-stil, höjd 21 cm

Skador och lagningar

132963

2012-05-06