Kustbild oljemålning

Kustbild oljemålning
Kustbild oljemålning
Kustbild oljemålning
Kustbild oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Kustbild med segelbåtar, signerad H Kordian, olja på duk, 50x61 cm

132997

2012-05-07