Marianne Lindberg de Geer olja
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
LINDBERG DE GEER, Marianne (född 1946): Flicka på landsbygden, olja på befintlig/funnen oljemålning (signerad Ö.Ferne -50), 53x44 cm
Utställd: Moderna Museet, Modernautställningen 2006, nr 32
133004
2012-05-06