Bordspendyl Louis XVI

Bordspendyl Louis XVI
Bordspendyl Louis XVI
Bordspendyl Louis XVI
Bordspendyl Louis XVI

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORDSPENDYL, Frankrike, urtavlan märkt Curée à Moulins, Louis XVI, vit marmor, förgylld brons, höjd 43 cm, pendel finns

Ett fotavslut löst, skador, lagning

133012

2012-05-06