Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
800 SEK
LINDBERG DE GEER, Marianne (född 1946): Landskap med människor, signerad MLDG, 119/200, färglitografi, 54x81 cm
Hanteringsveck
133023
2012-05-06
Gör en kostnadsfri värdering här