Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SIMONSSON, Birger (1883-1938): Sjölandskap, signerad BS, olja på pannå, 41x32 cm
133024
2012-05-06
Gör en kostnadsfri värdering här