Pistoler

Pistoler
Pistoler
Pistoler
Pistoler

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FLINTLÅSPISTOL, omkring 1800, i mässing med boxlås, säkring, längd 16 cm, SLAGLÅSPISTOL, 1800-tal, belgisk, graverat boxlås, dold avtryckare, längd 13 cm

Skador, kompletteringar

133029

2012-05-24