Bertel Bertel-Nordström olja

Bertel Bertel-Nordström olja
Bertel Bertel-Nordström olja
Bertel Bertel-Nordström olja
Bertel Bertel-Nordström olja

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BERTEL-NORDSTRÖM, Bertel (1884-1967): Kvällsmotiv, signerad och daterad Bertel-Nordström 1928, olja på duk, 40x49 cm

133033

2012-05-06