Oscar Anderson akvarell

Oscar Anderson akvarell
Oscar Anderson akvarell
Oscar Anderson akvarell
Oscar Anderson akvarell

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDERSON, Oskar Leonhard (1836-1868): Militärer och herrskapsfolk, signerad Oscar L Anderson, 186?, akvarell, 25x35 cm

133048

2012-05-07