Marianne Lindberg de Geer litografi

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LINDBERG DE GEER, Marianne (född 1946): Två kaniner, signerad MLDG, 89/100, färglitografi, 63x75 cm

133051

2012-05-07