Marianne Lindberg de Geer litografi
2012-05-07
133051
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LINDBERG DE GEER, Marianne (född 1946): Två kaniner, signerad MLDG, 89/100, färglitografi, 63x75 cm