Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LINDBERG DE GEER, Marianne (född 1946): Två kaniner, signerad MLDG, 89/100, färglitografi, 63x75 cm
133051
2012-05-07
Gör en kostnadsfri värdering här