Olle Skogman oljemålning

Olle Skogman oljemålning
Olle Skogman oljemålning
Olle Skogman oljemålning
Olle Skogman oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKOGMAN, Olle (1900-tal): "Skutor i Grundsunds hamn", signerad Olle Skogman, olja på duk, 54x50 cm

133056

2012-05-07