Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ZORN, Anders (1860-1920): "På sanden", signerad, 1917-1918, etsning, 17,8x24,8 cm
Fläckar
133057
2012-05-07
Gör en kostnadsfri värdering här