Anders Zorn etsning

Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ZORN, Anders (1860-1920): "På sanden", signerad, 1917-1918, etsning, 17,8x24,8 cm

Fläckar

133057

2012-05-07