Bertil Bull Hedlund etsning
2012-05-07
133060
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HEDLUND, Bertil Bull (1893-1950): Fiskestuga, signerad Bertil Bull Hedlund, etsning, 130/300, 24x15,5 cm