Björn Wessman oljemålning

Björn Wessman oljemålning
Björn Wessman oljemålning
Björn Wessman oljemålning
Björn Wessman oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WESSMAN, Björn (född 1949): Landskap, signerad Wessman, olja på duk uppklistrad på pannå, 9x18,5 cm cm

133093

2012-05-07