Fritz Lindström akvareller

Fritz Lindström akvareller
Fritz Lindström akvareller
Fritz Lindström akvareller
Fritz Lindström akvareller

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LINDSTRÖM, Fritz (1874-1962): (16 oramade och 15 ramade) Bl a Stockholmsmotiv, signerade, akvarell, varierade mått

133105

2012-05-07