Barnsäng

Barnsäng
Barnsäng
Barnsäng
Barnsäng
Barnsäng
Barnsäng

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BARNSÄNG, 1900-tal, gustaviansk stil, längd 100, höjd 136 cm

Skador på dekorelement

133109

2012-05-07