Litogarfi Lennart Rohde

Litogarfi Lennart Rohde
Litogarfi Lennart Rohde
Litogarfi Lennart Rohde
Litogarfi Lennart Rohde

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RODHE, Lennart (född 1916): Komposition, monogramsignerad, 57/75, färglitografi, bladstorlek 96x60 cm

Hanteringsveck

133115

2012-05-08