Toppanterna

Toppanterna
Toppanterna
Toppanterna
Toppanterna

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TOPPLANTERNA, med el-belysning, 1900-talets första del, koppar, märkt Nippon Sento Co. Ltd, höjd 51 cm

Senare el-montering, smärre skador

133123

2012-05-12