Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SKRIVBORD, David Rosén för NK, mahogny, 1950-tal. i sargen två lådor, sidorna med uppfällbara klaffar, draghandtag av mässing, höjd 74, 80x130 utfällt 80x202 cm
Ytskador
133139
2012-05-07
Gör en kostnadsfri värdering här