Chopard damarmbandsur
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
6 500 SEK
CHOPARD, manuellt damarmbandsur, omkring 1970-tal, märkt i verk/urtavla/boett, förgyllt Felsa-verk kaliber 4172, 17 jewels, silverfärgad urtavla med streck, boett med integrerat armband av vitt guld 18 k, diameter 22 mm, total vikt 32,5 g
Fungerar
133169
2012-06-03