Värja

Värja
Värja
Värja
Värja
Värja
Värja

Klubbat för:

62 000 SEK

Utropspris

40 000 SEK

VÄRJA, 1600-tal, med korgfäste, kort blodränna med inslagna bokstäver, och smedstämpel, parerplåtar med genombruten dekor, längd 137 cm

Korrosion, smärre skador

133189

2012-05-24