Klubbat för:
62 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
VÄRJA, 1600-tal, med korgfäste, kort blodränna med inslagna bokstäver, och smedstämpel, parerplåtar med genombruten dekor, längd 137 cm
Korrosion, smärre skador
133189
2012-05-24
Gör en kostnadsfri värdering här