Theo Tobiasse litografi

Theo Tobiasse litografi
Theo Tobiasse litografi
Theo Tobiasse litografi
Theo Tobiasse litografi

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TOBIASSE, Theo (född 1927): "Je suis si pres de tes desirs", signerad och numrerad Theo Tobiasse, 33/250, färglitografi, 108x74 cm

vågigt papper

133211

2012-05-08