Peter Dahl litografi
2012-05-07
133220
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Folkhav, signerad Peter Dahl, 103/300, litografi, 39x59 cm