Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
DAHL, Peter (född 1934): Folkhav, signerad Peter Dahl, 103/300, litografi, 39x59 cm
133220
2012-05-07
Gör en kostnadsfri värdering här