Olle Bonnier färglitografi
2012-05-07
133228
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
BONNIER, Olle (född 1925): Komposition, signerad O Bonnier, 97/175, färglitografi, 59x76 cm, oramad