Tsubas

Tsubas
Tsubas

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TSUBAS, 10 st, delvis signerade, i järn, delvis med förgylld dekor

Några omarbetade

133245

2012-05-24