Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
VÄRJA, svensk, 1800-talets första hälft, för infanteriofficer, eneggad klinga med etsad dekor med Carl XIV Johans namnchiffer, förgyllt mässingsfäste, längd 90 cm
133246
2012-05-24
Gör en kostnadsfri värdering här