Tallrikar Kina

Tallrikar Kina
Tallrikar Kina
Tallrikar Kina
Tallrikar Kina

Klubbat för:

900 SEK

1 200 SEK

TALLRIKAR, 6 st, porslin, Kina 1800-tal, dekor bl a imari, diameter 20,5-22 cm

Nagg

133252

2012-05-07