Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SERVISDELAR, 40 st., porslin, Meissen, lökmönstret, bestående av, 19 tallrikar, 9 djupa, 6 assietter, 4 cremekoppar med lock och fat, såssnipa, peppar/saltkar
Skador, nagg, lagningar
133253
2012-05-07
Gör en kostnadsfri värdering här