Matservis i porslin Meissen

Matservis i porslin Meissen
Matservis i porslin Meissen
Matservis i porslin Meissen
Matservis i porslin Meissen

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SERVISDELAR, 40 st., porslin, Meissen, lökmönstret, bestående av, 19 tallrikar, 9 djupa, 6 assietter, 4 cremekoppar med lock och fat, såssnipa, peppar/saltkar

Skador, nagg, lagningar

133253

2012-05-07