Saladier i porslin Royal Copenhagen
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SALADIERER, porslin, "Flora Danica", Den Kongelige Porcelainsfabrik, Danmark 1900-tal, modellnummer 3543, polykromt målad dekor av växter ur den danska floran, förgyllda kantbårder, längd 18 cm
Spricka i örat
133328
2012-05-08