Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
PICASSO, Pablo (1881-1973): Buffon: Le Chien, etsning/akvatint, 1941/42, osignerad, ej betitlad, vattenstämpel "Ambroise", 27x28
Proveniens: Galerie Blanch´s, Litteratur: Bloch 334
133342
2012-05-08
Gör en kostnadsfri värdering här