Picasso etsning

Picasso etsning
Picasso etsning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PICASSO, Pablo (1881-1973): Buffon: Le Chien, etsning/akvatint, 1941/42, osignerad, ej betitlad, vattenstämpel "Ambroise", 27x28
Proveniens: Galerie Blanch´s, Litteratur: Bloch 334

133342

2012-05-08