Anthony Whelihan serigrafi

Anthony Whelihan serigrafi
Anthony Whelihan serigrafi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WHELIHAN, Anthony R. (samtida): Marilyn Monroe, signerad och numrerad Anthony R. Whelihan 59/300, färgserigrafi, 85x67 cm

133404

2012-05-08