Peter Dahl litografi

Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

DAHL Peter (född 1934): Stolta stad - Fredmans Epistel nr. 33 "Om fader Mowitz öfverfart till Djurgården", signerad Peter Dahl, färglitografi, 1984, 42x87 cm

133410

2012-05-08