Kräftservis Rörstrand

Kräftservis Rörstrand
Kräftservis Rörstrand
Kräftservis Rörstrand
Kräftservis Rörstrand
Kräftservis Rörstrand
Kräftservis Rörstrand

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KRÄFTSERVIS, Rörstrand, 8 delar, bestående av SKÅL, ASSIETTER 7 st samt 2 assietter med skador medöljer

Smärre nagg

133426

2012-05-08