Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KRÄFTSERVIS, Rörstrand, 8 delar, bestående av SKÅL, ASSIETTER 7 st samt 2 assietter med skador medöljer
Smärre nagg
133426
2012-05-08
Gör en kostnadsfri värdering här